В Україні мобілізовано лише 2,5% чиновників

В Україні мобілізовано лише 2,5% чиновників

На сьогодні в Україні мобілізовано лише 2,5% чиновників. Про це повідомили у Національному агентстві з питань державної служби (НАДС).

Загалом же станом на 1 квітня в Україні налічувалося 159 333 державних службовців. При цьому за останні три місяці їх кількість дещо зменшилася (на 571). Однак в той же час збільшилася кількість вакантних посад на державній службі. На сьогодні їх кількість становить 40 769.

Однак, з майже 160 тисяч чиновників нині мобілізовано або проходять службу у військах територіальної оборони ЗСУ та добровольчих формуваннях територіальних громад лише 4 180 осіб. При цьому 812 з них — жінки.

Цікаво, що попри критичну ситуацію на фронті та посилення мобілізації в Україні ця кількість упродовж останніх трьох місяців особливо не змінилася. За перший квартал 2024 року було мобілізовано лише 42 чиновники. Причому понад 90% з них — жінки.

Водночас відомо, що від початку повномасштабного вторгнення рашистів на війні загинуло 138 державних службовців. Ще 263 — зазнали поранення.

Нагадаємо також, що “слугу народу” Андрія Клочка підозрюють у незаконному збагаченні на 11 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні мобілізовано лише 2,5% чиновників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*