В Україні не скасують заборону на виїзд чоловіків за кордон

Чоловікам, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, найближчим часом навряд чи дозволять виїжджати за кордон. Втім, на цю тему точаться активні дискусії.

Про це заявив нардеп, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, представник президента у КСУ Федір Вениславський.

«Поки це питання не вирішене. Чи буде воно вирішено найближчим часом – у мене такої впевненості немає…», – сказав він.

Водночас, він додав, що депутати обговорюють можливість випускати за кордон моряків, оскільки це може позитивно вплинути на економіку України.

«Але це питання дуже складне і неоднозначне. На сьогоднішній день немає єдності в розумінні того: варто чи ні лібералізувати виїзд за кордон для певних категорій осіб, які не служать у ЗСУ», – повідомив Веніславський.

Нещодавно, президент Володимир Зеленський відповів на петицію з проханням дозволити виїзд з України чоловікам без військового досвіду. 

Він зауважив, що захист держави – є обов’язком громадян України. А також додав: 

«Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичними, релігійними та іншими переконаннями, статтю, етнічним та соціальним походженням, майновим станом, місцем проживання, за мовними або іншими ознаками, зокрема професійною приналежністю

У зв’язку з військовою агресією рф проти України проводиться загальна мобілізація. Комплектування ЗСУ здійснюється також і військовозобов’язаними, які не мають військового досвіду та раніше не проходили військову службу».

Нагадаємо, в Україні хочуть запровадити іспит на отримання громадянства.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні не скасують заборону на виїзд чоловіків за кордон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*