В Україні невакцинованих дітей з 1 вересня не пускатимуть до шкіл та садочків | Times ZT

В Україні невакцинованих дітей з 1 вересня не пускатимуть до шкіл та садочків

Невакциновані дітлахи не зможуть відвідувати дитячі садки та школи. Виняток робитимуть лише для тих, хто має медичні протипоказання для щеплень.

Про це під час брифінгу оголосили в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун та міністр освіти Лілія Гриневич, передає УНІАН

Супрун повідомила, що Україна забезпечена вакцинами для дітей та дорослих на 100%. І нагадала, що згідно статті 15 закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» невакцинованим дітям заборонено відвідувати навчальні заклади.

Нагадаємо, що в квітні цього року Верховний Суд України прийняв рішення, яке підтвердило обов’язковість вакцинації і право навчальних закладів не допускати дітей без щеплень до відвідувань.

Лілія Гриневич запевнила, що її міністерство підтримує позицію міністерства охорони здоров’я, та закликала батьків до 1 вересня зробити дітям щеплення.

Дітям з протипоказаннями необхідно отримати довідку про те, скільки часу будуть діяти ці протипоказання. І лише тоді вони будуть допущені до навчання.

«Ви робите вибір по відношенню до своєї дитини, але створюєте загрозу для інших дітей. Коли ми організовуємо навчальний процес, ми маємо турбуватися про всіх дітей. Якщо батьки через свій  світогляд відмовляються від вакцинації, вони мають право обрати альтернативну форму навчання, наприклад, дистанційну чи індивідуальну. Вони можуть написати відповідну заяву керівнику навчального закладу», — повідомила Гриневич.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні невакцинованих дітей з 1 вересня не пускатимуть до шкіл та садочків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*