В Україні продадуть понад 400 "корупційних годівниць" | Times ZT

В Україні продадуть понад 400 “корупційних годівниць”

В Україні вирішили віддати на приватизацію понад чотири сотні державних підприємств.

Уряд прийняв рішення щодо продажу 431 держпідприємства, котрі вважає “корупційними годівницями”. Про це у вівторок, 3 березня, розповів Олексій Гончарук, котрий займає посаду прем`єр-міністра України, – передає LB.

“Вказані об`єкти передадуть на приватизацію до Фонду державного майна. Там вони пройдуть відповідну підготовку та згодом – будуть продані.”, – сказав він.

Гончарук відзначив, що, якщо врахувати ці чотири сотні підприємств, то з минулого, 2019 року, у підсумку урядом буде продано/передано на приватизацію понад 900 державних підприємств, що більше, аніж за всю історію нашої держави.

Так, до продажу зараз готують такі підприємства, як Державна продовольчо-зернова корпорація, ДАК Хліб України, Артемсіль та інші. Керівництво цих підприємств зараз фігурує у кримінальних справах, тому уряд вважає їх “корупційними годівницями”.

До прикладу, державне підприємство “Артемсіль” фігурує у справі щодо маніпуляцій з цінами на сіль. Раніше воно вже отримувало штраф від Антимонопольного комітету на загальну суму у 3,14 мільйона гривень.

Наголошується також, що приватизацію проводитимуть через “прозорі” аукціони.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні продадуть понад 400 “корупційних годівниць”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*