В Україні спростили процедуру отримання посвідчення водія | Times ZT

В Україні спростили процедуру отримання посвідчення водія

Відтепер українці зможуть отримати посвідчення водія значно простіше та швидше. Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. Про це повідомили на сайті відомства.

Нові положення, переважно, стосуються українців, які вимушені були виїхати з рідного міста:

  • Можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит;
  • Можливість здійснення навчання з теоретичної підготовки осіб, які проходять підготовку, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку (Zoom, Skype, Google meet тощо);
  • Можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.

Крім того, скоротять термін навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як «Будова і технічне обслуговування ТЗ», «етика водія ТЗ» тощо).

Нагадаємо, в Україні не планують скасовувати комендантську годину – МВС.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні спростили процедуру отримання посвідчення водія"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*