В Україні стартує антикорупційний флешмоб: Зеленський особисто закликав українців до участі

Screenshot 7 5 - В Україні стартує антикорупційний флешмоб: Зеленський особисто закликав українців до участі

Президент Зеленський закликає мешканців України долучитися до нового флешмобу та повідомляти НАБУ про корупційні схеми, з якими їм довелося зіштовхнутися.

Відповідне звернення у вигляді відеозапису було опубліковане на сторінці Офісу Президента у соцмережі.

“Дорогі українці. Я регулярно закликав вас брати участь у багатьох челленджах або флешмобах.. Але наразі настав час для наймасштабнішого! Взяти участь може кожен українець. Для цього не треба записувати ніяких відео, не треба ставити ніяких хештегів. Потрібно тільки одне — жити згідно законів. Шлях України до успіху — це шлях з двостороннім рухом.”, – звернувся до українців Зеленський.

Також голова держави наголосив, що влада буде працювати чесно, але “очікує кроків назустріч”, адже повноцінно відродити економіку можна лише у тому випадку, якщо громадяни будуть регулярно сплачувати податки.

“Якщо від вас вимагають хабар, пропонують відкат чи будь-яку іншу корупційну схему, будь ласка, не мовчіть!Одразу повідомляйте правоохоронні органи, які оперативно відреагують на звернення.”, – закликав президент.

Так, повідомити про відомі Вам корупційні схеми можна за номером телефону “гарячої” лінії НАБУ – 0 800 503 200.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон про імпічмент.


Будьте першим, хто прокоментував "В Україні стартує антикорупційний флешмоб: Зеленський особисто закликав українців до участі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*