В Україні з 1 липня пенсіонери отримають надбавку до виплат: кому та скільки платитимуть

Уже з початку наступного місяця пенсіонери отримають підвищені пенсійні виплати, враховуючи стаж роботи. Про черговий плановий перерахунок пенсій повідомив Пенсійний фонд України. 

Зокрема, планують перерахувати мінімальні й максимальні пенсії. 

У повідомленні також йдеться про збільшення надбавки за стаж понад норму. Наприклад, до 1 липня надбавка за наднормовий стаж становить 17,69 грн за кожен рік, а вже після 1 липня вона збільшиться до 18,54 гривень. Наприклад, за десять років додаткового стажу надбавка збільшиться з 176,9 до 185,4 грн.

Право на надбавку за стаж мають:

  • жінки, які мають більше 30 років стажу;
  • чоловіки, які мають більше 35 років стажу.

Також збільшиться і розмір мінімальної пенсії – з 1769 грн до 1854 грн. Максимальну виплату перерахують з 17 690 до 18 540 гривень. Відповідно, збільшення складе до 850 грн.

Проте, не так багато пенсіонерів отримують максимальні пенсії, тому більшість можуть розраховувати на виплату лише до трьох тисяч гривень, а підвищення в липні вони отримають тільки в тому випадку, якщо у них є додатковий стаж.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні з 1 липня пенсіонери отримають надбавку до виплат: кому та скільки платитимуть"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*