В Україні змінили процес отримання посвідчення водія | Times ZT

В Україні змінили процес отримання посвідчення водія

З 24 травня вступила в дію постанова, яка регламентує нові правила отримання посвідчення водія. Ці зміни стосуються алгоритму навчання кандидатів у водії. Вони стануть доступні лише через 2 місяці після офіційного їх оприлюднення. 

Так, незабаром навчання в автошколі буде розділено на два окремих етапи:

  • теоретична підготовка – після навчання заклад видаватиме слухачу Свідоцтво про закінчення теоретичної підготовки. Воно буде чинне протягом року і внутрішній теоретичний іспит скасують;
  • практична підготовка – заклад видаватиме слухачу Свідоцтво про закінчення практичної підготовки. Воно буде чинне протягом двох років. Складання практичного іспиту в автошколі обов’язкове.

Фактично, це стане гарантією безпеки на дорогах, оскільки до практичного навчання будуть допущені ті особи, які вже знають ПДР. Тим паче, що теоретичний іспит тепер складатиметься лише в сервісному центрі МВС. І тільки після цього особу буде допущено до навчання з практичного керування транспортними засобами.

При цьому практичну підготовку можна буде здійснювати у будь-якому закладі, незалежно від місця навчання теорії. Це дасть кандидатам у водії право вибору автошколи на кожному із двох етапів навчання.

Також додано можливість отримувати платні номерні знаки для всіх типів транспортних засобів. Оскільки їхня видача здійснювалася виключно для легкових автомобілів.

Нагадаємо, ID + закордонний паспорт: нова послуга від Міграційної служби.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні змінили процес отримання посвідчення водія"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*