В Україні змінили умови обміну валюти

У Нацбанку попередили про проблеми, які можуть виникнути з конкретними купюрами, але наголосили, що жодних обмежень стосовно обміну “старих” доларів США в країні не вводилося.

У НБУ заявляють, що установи, які проводять операції з готівковою валютою, заборонено встановлення будь-яких обмежень на номінал або рік випуску валюти, – пише politeka, посилаючись на Мінфін. 

Також фінрегулятор інформує, що деякі банківські установи не приймають “старі” купюри, які увійшли в обіг до 1996 року. Це пов`язано з тим, що ці банкноти мають менший ступінь захисту, аніж нові, які були випущені після 1996 року. 

Для того, аби перевірити “старі” і “нові” купюри банку або небанківській установі, котрі проводять подібні операції, необхідно використовувати різні детектори валют і тому, з метою економії не всі фінустанови мають в наявності обидва види детекторів, вважаючи це зайвими витратами.

Запам`ятайте, що обміняти “старі” долари США на новіші Ви маєте змогу в будь-якому українському банку, але при умові зняття комісії в розмірі 10% від суми обмінюваної валюти.

Нагадаємо, НБУ повідомив свої плани щодо “золотої” одногривневої монети.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні змінили умови обміну валюти"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*