В Укренерго заявили, що попри влучання в енергетичні об`єкти, енергосистема країни працює надалі

Через масовану атаку російських терористів на українські міста, у багатьох регіонах країни є пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури. Постраждали як теплові станції, так і підстанції Укренерго. В деяких областях обмежено електропостачання. Проте загалом енергосистема України продовжує працювати.

«Всю ніч ми у диспетчерському центрі «Укренерго» намагалися стабілізувати енергосистему під час ракетної атаки. Констатуємо, що ворог не досягнув своїх основних цілей: енергосистема працює, вона не погашена, не сколапсувала,

– зазначив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Наразі на постраждалих об`єктах працюють енергетики та рятувальники. Енергопостачання по троху відновлюють у багатьох містах.

Ми вже працюємо над відновленням енергоживлення всіх наших регіонів. В деяких регіонах це вдасться досить швидко, в деяких – потрібно буде більше часу, оскільки руйнування дуже значні. Остаточна оцінка завданої шкоди ще триває. Точніші терміни відновлення зможемо сказати до кінця дня. Працюватимемо без упину 24/7, щоб 100% споживачів якомога швидше отримали надійне енергоживлення“,

– наголосив Кудрицький.

Зазначимо, що від початку повномасштабної війни це вже 15 атака рашистів на енергосистему України.

Будьте першим, хто прокоментував "В Укренерго заявили, що попри влучання в енергетичні об`єкти, енергосистема країни працює надалі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*