Відтепер військові Житомирщині мають безперебійний зв’язок. Навіть у випадку, якщо ворог глушитиме зв’язок, наші захисники матимуть доступ до супутникового інтернету: сьогодні у Житомир доставили Starlink.
“Дякую Ілону Маску і голландській компанії за допомогу!Маю надію, що після нашої перемоги Маск приїде до Житомира! Буде можливість подякувати особисто
P.S.: А ввечері ми будемо дивитись мультики про покемонів“,
– зазначив мер Житомира Сергій Сухомлин.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/03/275380228_4817205221736256_3758769967896701248_n.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "В Житомир доставили Starlink"