В Житомирі депутати обговорили варіанти проведення нового зливовідводу на Покровській

Проблему зливовідводу на перехресті вулиць Грушевського та Покровської сьогодні, 31 серпня, обговорювали депутати під час засідання бюджетної комісії.

Начальник управління комунального господарства Олександр Марцун розповів:

«На сьогодні нам потрібно розрахувати, скільки необхідно коштів для проведення зливовідводу з перехрестя вулиць Грушевського та Покровської.

Оскільки раніше ніколи не розраховувався метод горизонтального буріння, ми провели попередні консультації і залучили житомирського проектанта, який має відповідний досвід.

Поки є ідеї відвести воду по колекторній трубі в місце поблизу будівлі на вулиці Басейна 3. І зараз нам найголовніше „дійти“ до цієї точки. Наразі розраховуються два варіанти: перший — по вулиці Михайла Грушевського і по вулиці Перемоги до цієї точки.

Також є більш коротший варіант, але він можливий лише в тому разі, якщо ми знайдемо місця для горизонтального буріння шурфу. Зараз таке місце є на пустирі біля школи № 3.

На сьогодні потрібно 48600 гривень на техніко-економічне обгрунтування.»

Депутати комісії погоджуються, що проблему із зливовідведенням потрібно вирішувати і підтримали дане рішення.

Нагадаємо, як виглядає Покровська після зливи.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі депутати обговорили варіанти проведення нового зливовідводу на Покровській"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*