В Житомирі до Дня захисників України відкрилася виставка картин відомого митця (ФОТО) | Times ZT

В Житомирі до Дня захисників України відкрилася виставка картин відомого митця (ФОТО)

Сьогодні, 11 жовтня, в приміщенні Житомирської обласної бібліотеки імені Олега Ольжича відбулося відкриття виставки відомого житомирського художника Юрія Камишного.

Юрій Камишний — заслужений художник України, член Національної спілки художників України, лауреат премії Лесі Українки. Живе і працює в Житомирі. Картини митця знаходяться в музеях, приватних колекціях та неодноразово виставляються у Житомирі.

Якщо підсумувати, то основа творчості Юрія Камишного — це любов до всього живого. Це його життєве кредо, яке втілюється в його творчості. Картини житомирського митця вимірюються вже сотнями, проте сьогоднішня виставка присвячена саме до Дня захисників України.

Юрій Камишний розповідає, що працює в техніці реалізму, адже таким чином картини для більшості людей стають більш зрозумілішими:

«Будучи художником, я відгукуюсь на події України і своїми роботами я хочу показати все те, що відбувається на рідній землі. До 2014 року я не розумів націоналістів, допоки росіяни не розпочали цю підлу війну. Без сліз неможливо говорити про те, як в цій війні полягли наші брати і сестри.

Проте мова мистецтва — це також потужна і міцна зброя і я подарував ці картини світу, відвойовуючи кордони добра і справедливості.»

Відкриття виставки відбулося у дружньому колі друзів, шанувальників та студентів художника.

Житомирський фотомайстер Вячеслав Майборода розділив з Юрієм Камишним не одну подорож, мандруючи по світу:

«Ми піднімались у холодні високі гори Південної Америки, тижнями разом подорожували по спекотним Андаманским островам, де Юрій малював свої картини, а я поруч знімав кіно. Мене кожен раз вражає глибокий зміст робіт мого товариша. Його картини швидко розглядати не можна.»

Цікавий також і той факт, що Лариса Бойко — подруга і шанувальниця житомирського художника, має в своєму творчому арсеналі пісні за картинами талановитого митця і деякі з них вона виконала на відкритті.

Роботи художньої виставки ще можна буде побачити в приміщенні бібліотеки до 30 жовтня.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі до Дня захисників України відкрилася виставка картин відомого митця (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*