В Житомирі добровольці батальйону “Соколи Полісся” врятували самогубця

Двоє добровольців Житомирського батальйону ТрО “Соколи Полісся”, врятували життя житомирянину, який намагався вкоротити собі віку, стрибнувши з мосту в парку ім. Гагаріна.
Інцидент стався у неділю, 2 жовтня, близько 15.00. За словами добровольця Анатолія, під час патрулювання в районі пішохідного мосту, до них підійшов чоловік зі словами: “Хлопці, у мене купа проблем в сім’ї, все дістало. Мабуть я піду стрибну з мосту”. Після цього чоловік розвернувся і пішов на міст.

“Ми рушили за ним. В голові, якщо чесно, не вкладалось, що людина може так спокійно та буденно говорити про свій намір вкоротити собі віку. Але бачу – чоловік лізе на перила. Я кинувся до нього, вхопив. Підбіг мій напарник Олександр, і ми разом відтягнули самогубця та вивели з мосту”, – розповідає Анатолій.

“Стрибуна” передали в руки працівників патрульної поліції.

Як стало відомо редакції, добровольці Житомирського батальйону ДУК “Соколи Полісся” вже другий день заступають на патрулювання міста спільно із бійцями Національної Гвардії.

“Ще влітку командування нашого підрозділу подало звернення до голови ОВА Віталія Бунечка та житомирського міського голови Сергія Сухомлина щодо посилення патрулів в місті за рахунок залучення наших добровольців. Днями рішенням Ради ради оборони Житомирської області наш підрозділ направили на посилення патрулів Нацгвардії, а командування 138-го окремого батальйону ТрО, якому ми підпорядковані, видало відповідне бойове розпорядження. Як бачите, від цього рішення вже є користь. Адже навіть одне врятоване життя варте того, щоб вивести на вулиці міста батальйон, – прокоментував роботу добровольців заступник командира батальйону “Соколи Полісся” Вадим Павлюк.

Нагадаємо, що бійці добровольчих формувань територіальних громад, до яких відноситься і батальйон “Соколи Полісся” несуть службу не отримуючи зарплат чи іншого фінансового забезпечення з боку держави чи органів місцевого самоврядування. До їх складу входять небайдужі патріоти, які за власний кошт та за рахунок власного вільного часу готові забезпечувати спокій та безпеку мешканців Житомира.

ЗСУ підняли прапор України в Лимані

Учора набув чинності закон про ленд-ліз для України

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі добровольці батальйону “Соколи Полісся” врятували самогубця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*