HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

В Житомирі дитина обгоріла, намагаючись самостійно загасити пожежу (ФОТО)

Screenshot 55 - В Житомирі дитина обгоріла, намагаючись самостійно загасити пожежу (ФОТО)

Під час загоряння, яке сталося у житловому будинку на п’ять господарів, розташованому на Мальованці в Житомирі, вдома знаходилось двоє братів 16-ти та 14-ти років.

З невідомих наразі причин у будинку зайнявся мансардний поверх, де знаходилась велика кількість будівельних матеріалів та покрівля однієї з квартир. Старший з братів одразу кинувся кликати на допомогу рятувальників, а молодший – 14-річний хлопчик, вирішив спробувати самостійно приборкати полум’я.

У цей самий час поряд із дитиною вибухнув аерозольний балон, унаслідок чого хлопець отримав сильні опіки обличчя, шиї, частково рук та ніг. Медики “швидкої” госпіталізували неповнолітнього до опікового відділення обласної лікарні. Зараз він під пильним наглядом медичного персоналу, а його життю вже нічого не загрожує.

Тим часом, пожежу, яка вже встигла розповсюдитись й на покрівлю суміжної квартири, довелося ліквідувати чотирьом відділенням вогнеборців.

На щастя, завдяки спільним зусиллям, їм вдалося локалізувати полум’я та вже за декілька годин повністю ліквідувати його.

IMG 20190815 185758 - В Житомирі дитина обгоріла, намагаючись самостійно загасити пожежу (ФОТО)

Нагадаємо, як у приватному будинку на Житомирщині ледь не згоріли заживо двоє чоловіків.


Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі дитина обгоріла, намагаючись самостійно загасити пожежу (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*