В Житомирі місцева влада зриває вибори

Надходять повідомлення, що понад 40 виборчих дільниць Житомира не забезпечені окремими кабінками для голосування  виборців.

Згідно ст.62 п.5 Виборчого Кодексу України  «Приміщення для голосування повинно бути обладнане достатньою кількістю кабін для таємного голосування. Для малих виборчих дільниць кількість таких кабін повинна бути не менше двох, для середніх – не менше чотирьох, для великих – не менше шести.

Одна з кабін для таємного голосування повинна бути адаптована для голосування виборців з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, у тому числі для осіб на кріслах колісних, тимчасовим розладом здоров’я, віком) та інших маломобільних груп населення згідно з вимогами, встановленими Центральною виборчою комісією».

Згідно ст.62 п.2 Виборчого Кодексу України  «Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування або інші органи (посадові особи), які відповідно до закону здійснюють їх повноваження, забезпечують звичайні виборчі дільниці належними приміщеннями для організації їх роботи та проведення голосування відповідно до вимог цього Кодексу та нормативів облаштування таких приміщень, встановлених Центральною виборчою комісією, а також надають технічну допомогу в їх облаштуванні».

 

Проте місцеві органи влади не надали відповідної допомоги. Що можна розцінювати, як спробу зірвати місцеві вибори.

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня 2020 року, в Україні відбуваються місцеві вибори, на яких обирають депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і сільських, селищних, міських голів.

 

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі місцева влада зриває вибори"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*