В Житомирі може з’явитися крематорій для тварин

В Житомирі на вулиці Сергія Параджанова може з’явитися крематорій для домашніх тварин.

Питання про виділення землі під крематорій розглядалось депутатами сьогодні, 17 серпня, на  комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Житомирської міської ради.

Володимир Іваницький – підприємець, який планує відкрити крематорій, вважає цю справу рентабельною, адже в Житомирі поки нема підприємства, яке  надавало б такі послуги власникам тварин.

“Крематорій розрахований на котів, собак та дрібних домашніх тварин. Об’єми печей будуть невеликі, адже там не планується спалювання решток великої рогатої худоби. В такій установці можна буде спалювати не більше 6-ти невеликих тварин на день. Я вважаю, що така кількість зможе забезпечити потреби міста.

Також, як в багатьох країнах світу, буде можливість зберігання праху тварини після кремації на території підприємства або видача його господарям в герметичному боксі.”

Пан Володимир розповідає, що попіл після кремації можна також утилізувати без шкоди навколишньому середовищу, так як спалювання в печах для кремації буде відбуватись при 2000°C.

Територія для майбутнього крематорію знаходиться неподалік КП “Центр захисту тварин”, з яким буде укладений договір про надання спеціальних цін.

Депутат Іван Мартинчук підтримує створення крематорію для тварин:

“Деякі тварини є носіями різних вірусів і навіть після своєї загибелі вони можуть забруднювати навколишнє середовище, а кремація надасть змогу цього уникнути.”

Врешті депутати винесли пропозицію: представникам юридичного департаменту і КАТП Житомирської міської ради разом з КП “Центр захисту тварин” підготувати рекомендації для внесення їх в майбутній договір оренди землі під крематорій, щоб надалі розглядати це питання на майбутній комісії.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі може з’явитися крематорій для тварин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*