В Житомирі на отриманні хабара взяли керуючого філією «Житомироблавтодор»

Вчора, 6 травня, при одержанні 28 тисяч гривень хабара упіймали керуючого однією з філій Житомирської дорожньо-експлуатаційної дільниці «Житомироблавтодор». Тривають слідчі дії.

За інформацією ГУНП області, 53-річний чоловік вимагав таку суму від підприємця за надання в оренду приміщення, що належить філії.

Детективи затримали керуючого у робочому кабінеті безпосередньо при передачі хабара. Процес отримання неправомірної вигоди відповідно задокументовано,  а предмет хабара вилучено.

Попередньо подію кваліфікують за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Підприємливому посадовцю загрожує позбавлення волі на термін від 5 до 10 років. Вирішується питання про затримання чоловіка у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службової особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Нагадаємо, що в кінці квітня при отриманні хабара затримали голову Коростенської райдержадміністрації та начальника відділу РДА.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі на отриманні хабара взяли керуючого філією «Житомироблавтодор»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*