В Житомирі нагородили авторів найкращих писанок (фото) | Times ZT

В Житомирі нагородили авторів найкращих писанок (фото)

Великодні свята в Житомирі у самому розпалі. Більше тижня Михайлівську прикрашали чудові писанки, і сьогодні,  29 квітня відзначили авторів найкращих.

В Фестивалі писанок приймали участь творчі роботи учнів міських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, художня, музичні школи, Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Центр творчості дітей і молоді та багато інших закладів, де навчаються талановиті та обдаровані житомиряни. також у фестивалі брали участь учні Коростишівської художньої школи, Любарської школи мистецтв, Малинської дитячої школи мистецтв, Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців а також юні митці з  Житомирського, Попільнянського та Черняхівського районів, Андрушківської ОТГ, Брусилівської ОТГ, Іршанської ОТГ, Ємільчинської ОТГ, Квітневої об’єднаної територіальної громади, Коростишівської ОТГ, Корнинської ОТГ, Станишівської ОТГ, Тетерівської об’єднаної територіальної громади та Чоповицької і Хорошівської ОТГ та ін.

Переможцем в номінації «Сучасна писанка» стала Анастасія Кухаренко з роботою під назвою «Створення Адама». У номінації «Традиційна писанка» переміг Олександр Побідаш з роботою «Великодній кролик». Обидва переможці навчаються в житомирській художній школі.  Катерина Бурлака, учениця Бердичівської художньої школи з писанкою «Великодній Бердичів» стала кращою в номінації «Авторська писанка».

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі нагородили авторів найкращих писанок (фото)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*