В Житомирі невідомі благодійники передали 40 дронів для військових (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 16 грудня 2022 року, благодійною організацією, яка побажала залишитись анонімною, було передано військовим ДШВ 40 дронів.

“Дуже приємно, що сьогодні благодійники, які взагалі захотіли залишитись без публічності, передають нашим десантно-штурмовим військам чергову партію. Сьогодні це 40 дронів діджей мавік, які вкрай необхідні нашим хлопцям, щоб ще якісніше бити ворога і вже найближчими днями ці дрони поїдуть на передову для більш якісної роботи. Велика вдячність нашим благодійникам і дуже класно, що напередодні дня святого Миколая, він не забув про десантно-штурмові війська.” – принагідно попіарився Віталій Бунечко, голова ОВА.

“Дійсно, деякі люди вражають, і навіть без піару, без зайвого пафосу передають величезну суму коштів і витрачають на допомогу нашим Збройним Силам, наближаючи нашу перемогу, честь їм за це і хвала!” – доповнив Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.

“В єднанні сила, і разом до перемоги, дякую!” – небагатослівно подякував старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва командування ДШВ, підполковник Анєнков.

В боях на Луганщині загинув 35-річний Захисник із Житомирщини Дмитро Гавіцький

Загарбники випустили по мирним українським містам понад 70 ракет: є влучання

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі невідомі благодійники передали 40 дронів для військових (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*