В Житомирі обрали нового президента обласної Федерації боксу

В суботу, 6 березня в Житомирі відбулася звітно-виборча конференція Житомирського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації Федерація боксу України.

Під час засідання конференції було обрано нового президента Житомирської обласної Федерації Боксу.  Спортсмени майже одноголосно підтримали кандидатуру Олега Ільченка. Він неодноразово підтримував спортсменів федерації і в якості спонсора, надавав допомогу в проведенні зустрічей, поєдинків, добре відомий спортсменам області, користується неабиякою повагою. 

На посаду президента обласної Федерації претендувало три кандидатури. Один з них Дмитро Пасат – віце-президент клубу “Ринг”. 

На його підтримку був надісланий лист-звернення Всеукраїнської ГО Федерації боксу України. Віце-президент Федерації  висловловив свою повагу та повідомив, що за рішенням бюро Федерація боксу України підтримує кандидатуру на посаду президента осередку Дмитра Пасата.

Напередодні, 26 лютого президент Федерації боксу України Володимир Продивус відвідав Житомир та зустрівся з міським головою Сергієм Сухомлиним, щоб обговорити подальшу стратегію розвитку боксу в місті. 

Нагадаємо, що у вересні минулого року у Житомирі помер президент Федерації боксу області Руслан Оглу.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі обрали нового президента обласної Федерації боксу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*