В Житомирі планують захистити Соколову гору від забудов рекреаційною зоною

Депутати Житомирської міської ради планують виділити 4 гектари землі під парк “Соколова гора”.

На початку липня цього року відбулось виїзне засідання робочої групи депутатів, під час якого головна архітекторка міста Ольга Бронштейн зазначила, що для того, щоб зберегти територію Соколової гори в такому вигляді, в якому вона є зараз, потрібно визначити межі для рекреаційного призначення. А вже 3 липня на комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Житомирської міської ради депутати знову підняли це питання.

“Місцеві мешканці дуже опікуються цією територією – вони організовують прибирання і висаджують там дерева, а в період жорсткого карантину для них це було єдиною можливістю десь погуляти сім’ями. За останні 10 років землі потроху незаконно присвоюює сільрада, яка їх продає і місцеві  мешканці бояться, що їм більше вже не буде де погуляти.

Єдиний законний спосіб залишити цю землю в спокої –  це визначити межі  для рекреаційного призначення і тоді ніхто на ній нічого не побудує. – заявив депутат міської ради Іван Мартинчук.

Також депутати зазначили, що планується розробка проекту на 4 гектари землі і на розробку технічної документації буде виставлений тендер на ProZorro в межах 15 тисячі гривень.

Проте ми схиляємось до того, що цих бюджетних коштів буде замало і рекомендували б активістам шукати інвестора.”  – додав Іван Мартинчук.

Детальніше про збереження рекреаційної ландшафтної території Павлової Гори та діяльність громади, яка найбільше хоче її зберегти, можна дізнатись на сторінці Громадська Організація «ПАРК «СОКОЛОВА ГОРА» у Фейсбук.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі планують захистити Соколову гору від забудов рекреаційною зоною"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*