В Житомирі поблизу Соколовського кар’єру стане менше сміття

Депутати Житомирської міськради планують розібратися з горами  сміття поблизу Соколовського кар’єру.  Ця проблема вже досить давня, особливо коли на дворі стоїть літня спека, купи непотребу точно не додадуть гарного настрою відпочивальникам.

Час від часу небайдужі житомиряни разом з комунальниками організовували масові прибирання території біля водойми, проте чистота надовго ніколи не залишилась.

Дане проблемне питання знову обговорювали  28 липня на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста Житомирської міської ради. Під час обговорення з’ясувалося, що на даний час встановлено лише один контейнер від ТОВ “Грін Бін Україна” по вулиці Гранітній, сміття з якого щодня вивозиться. Ближче до самої водойми встановити контейнери неможливо, адже сміттєвоз не матиме змоги заїхати далі через вузьку дорогу.

Також за декілька днів планується встановлення ще одного контейнера по вулиці Труда. Ситуацію депутати поставили на контроль і пообіцяли особисто відвідати Соколовський кар’єр і продовжити обговорення даного питання на наступному засіданні.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі поблизу Соколовського кар’єру стане менше сміття"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*