В Житомирі продовжили карантин до 30 червня

У п’ятницю, 30 квітня, члени виконавчого комітету прийняли рішення продовжити у Житомирі карантин до 30 червня, відповідно постанови Кабміну № 405. Суть обмежувальних заходів не змінилася. 

Заступниця міського голови Марія Місюрова зазначила, що в місті суттєво знизився показник по госпіталізації:

«Станом на ранок в лікарні № 2 перебуває 155 пацієнтів, за добу було госпіталізовано 16, з них швидкою допомогою — 7. В першій лікарні 82 пацієнта, і сьогодні починається чергування першої лікарні. По госпіталізації в місті в нас є суттєве зниження. По ознакам, яке надає МОЗ кожен ранок, нам потрібно показник 60 на 100 тис населення, в нас зараз — 65. Ще є невелике збільшення епідпорогу, норма −100, у нас — 105. Це буде пов’язано з динамікою госпіталізації і виходу Житомирщини з червоної зони».

«Чекаємо вже суботу. Перегляд карантинних зон у нас відбувається щочетверга та суботи. В принципі показники дають право переглянути зональності, але чекаємо суботи», — зазначила перша заступниця Світлана Ольшанська.

Нагадаємо, «Останні два дні ми вже фактично в нормі»: міський голова Сергій Сухомлин каже, що на цьому тижні Житомир може вийти з «червоної» зони.


Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі продовжили карантин до 30 червня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*