В Житомирі проходить Чемпіонат області з боксу (ФОТО) | Times ZT

В Житомирі проходить Чемпіонат області з боксу (ФОТО)

21 січня у спортивному клубі Стелс(Underground), що в Навколокультурному просторі міста Житомира відбулося відкриття Чемпіонату Житомирської області з боксу серед молоді, дорослих, юнаків та дівчат.

У змаганнях беруть участь команди з міст Житомирської області, зокрема Бердичева, Любара, Малина, Коростеня, Іршанська, Новоград-Волинського, смт Чоповичі, Хорошева. Боксери Житомира представлені командами ДЮСШ Житомирської обласної ради, ОКДЮСШ Спартак, КАДЮСШ Колос, СК Вікторія, СК Ринг та спортсмени клубу, що приймає чемпіонат області з боксу СК Стелс.

Загальна кількість учасників Чемпіонату – 136 спортсменів.

В суботу, 22 січня  відбудеться півфінал, а у неділю, 23 січня –  фінал. Найкращі боксери будуть відібрані головним тренером. А переможці області братимуть участь у чемпіонаті України за всіма віковими та ваговими категоріями протягом 2022 року.

Учасники боролися щодуху і продемонстрували, що для них бокс став частиною життя, важливою складовою щоденних перемог та засобом для гуртування сили, майстерності, наполегливості та особливого непереможного українського духу.

Ярослав ХОРКІНС

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі проходить Чемпіонат області з боксу (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*