В Житомирі пройшли урочистості до дня народження Сергія Корольова (ФОТО-ВІДЕО) | Times ZT

В Житомирі пройшли урочистості до дня народження Сергія Корольова (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 12 січня, Житомир відзначає 115-річчя від дня народження видатного вченого і конструктора у галузі ракетобудування та космонавтики Сергія Корольова. 

В честь цієї дати було організовано покладання квітів до пам’ятника С.П. Корольову та до його бюсту неподалік музею космонавтики. Основні урочистості відбулися безпосередньо в музеї відкриттям експозиції “Космос”. Ряд відомих особистостей міста було відзначено подяками і винагородами за вклад в розвиток даної галузі.

А у Поліському Національному університеті було організовано спілку досліджень, яка була б корисна як бізнес-ланці, так і суспільству.


Крім цього, у Поліському Національному ніверситеті презентували результати діяльності інноваційно-космічного кластеру «Полісся», угоду про створення якого 12 учасників підписали два роки тому.

Декілька проєктів починають набувати реалізації, вони пов’язані з використанням інформації з супутників, що дозволяють прогнозувати певні тенденції в агропромисловості. Також дані масиви інформації дають можливість передбачити ймовірність пожеж, стихійних лих та деяких інших екологічних явищ в недалекому майбутньому.


“Нас вісім чоловік, і ми намагаємось використати космічні технології для населення та соціуму. І тому ми шукали проекти, багато реалізовували, нас підтримували в університеті, в нас є дуже потужне обладнання, доступ до всіх баз даних і загалом ці проекти було реалізовано з фінансуванням Національного Центру Управління та Випробувань Космічних Заходів в Україні. І зараз ми робимо все, щоб використати інформацію з супутника для блага регіонів” – зазначає доцент Поліського Національного університету Петро Пивовар.

Ярослав ХОРКІНС

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі пройшли урочистості до дня народження Сергія Корольова (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*