В Житомирі пройшли змагання «Дракони Спартака» (ФОТО)

У суботу, 26 серпня в Житомирі на веслувальній базі “Спартак”проходив відкритий чемпіонат з веслування на човнах «Дракон» – «Дракони Спартака».

Змагалися житомирські команди СК “Драгон”, СК “Юнайтед Форс”, відділення веслування на човнах”Дракон” ЖОКДЮСШ ФСТ “Спартак”, а також команди з Києва – Буревісник, Вежа, Сан Драгон і Хаскі. Змагання проходили серед Юніорських та Дорослих команд на дистанціях 200 та 1000 метрів.

У змаганнях взяло участь понад 130 учасників у двох вікових категоріях відкритого класу. Серед учасників змагань були  спортсмени, які нещодавно повернулися з чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон», який проходив у Тайланді. Ці спортсмени були у славнозвісному притопленому човні нашої збірної, який не кинув веслувати, а дійшов до фінішу, чим зірвав шквал емоцій усього світу.

Сонячна погода та відсутність вітру сприяли гарній та дружній атмосфері на усіх заїздах. Кожен бажав показати спортивний характер та прагнув перемоги, тому заїзди, що на 200м, що на 1000м були надзвичайно драйвовими.

Загалом участь взяло 10 команд, крім Житомира спортсмени приїхали з Києва та Черкас. За результатами змагань команди, які посіли призові місця були нагороджені комплектами медалей.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

День Незалежності в Житомирі: неповторна атмосфера особливого свята (ФОТО)

З горіхами і хлібом: 29 серпня святкуємо Третій Спас (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі пройшли змагання «Дракони Спартака» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*