В Житомирі привітали Луку Нетягу з перемогою в XXIV Дефлімпійських іграх (ФОТО-ВІДЕО)

Головна спортивна подія 2022 року для нечуючих спортсменів — XXIV Дефлімпійські ігри відбулися з 1 по 15 травня у місті Кашіас-ду-Сул, Бразилія.

Ігри мали відбутися в 2021 році, але вони були перенесені ізза covid-19. Ми вже знаємо приголомшливий успіх наших нечуючих спортсменів України у Бразилії. Це перше загальнокомандне місце із 55 країн світу і рекордна кількість медалей — 138 високих нагород, серед яких 62 золоті, 38 срібні та 38 бронзові медалі. 

З цієї нагоди, сьогодні, 30 червня, у Житомирській ОВА відбулося урочисте нагородження чемпіона XXIV Дефлімпійських ігор з дзюдо Луки Нетяги та його тренера Володимира Нетяги. Чемпіон привіз 2 золоті медалі з Бразилії.

Ти великий молодець, ти надихаєш нас в тому числі, а особливо молодь, до звершень в наші непрості часи. Це взагалі одні з найбільших спортивних змагань, адже коли почалася війна, коли дуже непросто навіть психологічно було себе налаштувати, респект тобі, респект твоїм колегам, які змогли зібратися і втерти ніс всім ішним країнам. — захоплюється голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Лука дуже позитивна людина. І тут всі одноголосно проголосували і підтримали, і ми розуміли, що це для Луки шанс. Ти — приклад для дітей, це те, що нам дійсно потрібно, тому ці відносно невеликі кошти, які ми виділили, точно пішли на діло. — привітав Луку міський голова Сергій Сухомлин.

Лука отримав подарунки від міськради і ОВА, а навзаєм разом з тренером передав прапор Житомирщині, який побував у Європі та Бразилії.

Лука Нетяга — заслужений майстер спорту України, чемпіон XXIV Дефлімпійських ігор (2022), бронзовий призер XXIІІ Дефлімпійських ігор (2017), чемпіон Європи (2019), чемпіон світу (2021), нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню охоче ділиться своїми планами на майбутнє — «я поїду і на наступну олімпіаду в Японію в 2025 році, також в 2023 році на чемпіонат Європи».

Як додає його тато і, по сумісництву, тренер Володимир, Лука — «це перемога всієї команди, тих хто давав можливість тренуватись, і надавав ресурси, і в цілому — кожна людина, яка до нас бу привітна, всі доклали зусиль в перемогу».

У москві на площі ДНР американці вивісили прапор ЛГБТ

«Освіта – зброя майбутнього»: житомирянин Віталій Ковтушенко створив проєкт для діяльності вчителів в умовах війни

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі привітали Луку Нетягу з перемогою в XXIV Дефлімпійських іграх (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*