В Житомирі рятувальники навчали добровольців діям у разі надзвичайних ситуацій (ФОТО-ВІДЕО) | Times ZT

В Житомирі рятувальники навчали добровольців діям у разі надзвичайних ситуацій (ФОТО-ВІДЕО)

4 серпня Навчально- методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Житомирській області та житомирські рятувальники організували одноденний тренінг для представників добровільного формування цивільного захисту. Бажання навчатись виявило близько 30 добровольців. 

Головна мета такого тренінгу – якісна  допомога рятувальникам у разі потреби в додаткових силах. Зараз це як ніколи актуально.

Було продемонстровано декілька локацій – діставання людей під завалами, прохід в захисному костюмі крізь приміщення з хімічним ураженням, розмінування території, надання першої допомоги.

Добровольці спочатку дивились, як працюють професійні рятувальники, а потім вже могли спробувати особисто побути рятувальником, зокрема гасили пожежу вогнегасником, одягали захисний антирадіаційний костюм, тощо.

“Для того, щоб люди відчули себе, можливо навіть, в деяких моментах в ролі рятувальника, ми запропонували їм одягнути бойову форму, скористатися вогнегасником, ми показали їм, як здійснюються першочергові заходи щодо гасіння звичайної пожежі та в умовах хімічного забруднення. Вони нам допомагатимуть, адже можуть зіткнутися з будь якою небезпекою, як для здоров’я, так і для життя”, – розповідає Олег Держанівський, заступник начальника ГУ ДСНС у Житомирській області.

Житомиряни охоче спостерігали і брали участь у заході.

“Так як військовий час у країні, я хвилююся за своїх рідних, за життя своєї дитини, чоловіка, тому я вирішила спробувати себе в цій справі. Хоча б якісь знання отримати, які мені допоможуть – якщо щось станеться, я буду знати, як діяти. Раніше я проходила першу домедичну допомогу, те ж з цією метою, щоб знати, як діяти. Зовсім не страшно. Мені є кого захищати”, – ділиться враженнями Анна, доброволець.

Струну на позашляховик для ЗСУ: житомирянин Андрій Собчук запустив челендж з обміном (ФОТО-ВІДЕО)

У Романові випускниця здала мультипредметний тест на максимальні 600 балів

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі рятувальники навчали добровольців діям у разі надзвичайних ситуацій (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*