В Житомирі стартувала бізнес-гра для атошників: проходить відбір учасників

Вчора, 7 жовтня, у Житомирській міській раді відбулась презентація проекту «Розвиваємо життєвий капітал ветеранів АТО». 

«Метою проекту є зростання фінансової стабільності й добробуту представників та учасників бойових дій, ветеранів АТО міста Житомира, а також членів їх сімей. Ми проведемо цикл спеціалізованих, трансформаційних економічних ігор-тренінгів, що допоможуть учасникам отримати знання, компетенцію та практичні навички фінансової грамотності. Гра має свій патент — вона сертифікована та адаптована до українських реалій. За 1 гру проходить повний цикл надходження та витрати фінансів протягом людського життя» — пояснив голова ГО «Атошник» Віктор Камлук.

Цей тренінг наслідує відому бізнес-гру Kash Flow. До нього включені всі сучасні інструменти фінансового ринку, передбачені ментальні особливості українців, вплив на фінансове становище особистості різних життєвих факторів — плата за навчання, комунальні послуги, сімейні свята та несподівані обставини. Керівник ГО «Житомирська асоціація науковців та бізнес консультантів» Ога Котвицька пояснила, що в грі тренер або ж ведучий разом з учасниками аналізуватиме, яким чином вони приймають рішення щодо кредитів, інвестицій, а також коли потрібно і безпечно брати та як давати в борг. Всі психологічні нюанси та реалії людського життя вкладені до цієї трансформаційної гри-тренінга..

«Влітку було проведено конкурс на надання фінансової підтримки з боку міської ради ініціативи ветеранських організацій. ГО „Атошник“ стала переможцем серед близько 50 учасників конкурсу. На проект „Розвиваємо життєвий капітал ветеранів АТО міста Житомира“ міська рада спрямувала фінансову підтримку у розмірі 32 тис. грн. В процесі двомісячної організації буде відібрано 10 тренерів, які пройдуть навчання та будуть грати з широким колом інших учасників, аби навчитися фінансової грамотності. Спілкуючись з хлопцями-атовцями ми інколи помічаємо, що їм не вистачає знань, умінь та адаптації для сучасного життя » – зазначила Вікторія Краснопір.

Це новинка для Житомира, проте в Україні подібні ігри проводяться не вперше. 

В рамках європейського тижня фінансів відбудеться безкоштовний цикл ігор фінансової грамотності «Розвиваємо життєвий капітал ветеранів АТО міста Житомира». Проведення такого тренінгу очікуються в кінці жовтня — на початку листопада 2019 року. Для участі в грі пріоритети надаватимуться учасникам бойових дій, ветеранам АТО міста Житомира, а також членам їх сімей.

Аби зареєструватись звертайтеся за телефоном: +38 (098) 808 99 70


Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі стартувала бізнес-гра для атошників: проходить відбір учасників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*