В Житомирі стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»(ФОТО)

В Житомирі стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

5 лютого в Житомирі відбулося урочисте відкриття другого етапу змагань зі спортивного орієнтування. Цей захід став ключовою подією в рамках амбітного проекту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”, який зібрав понад сотню учасників, готових продемонструвати свої навички, витривалість та дух командної співпраці.

На старті забігу з’явилися члени Спортивного Орієнтування “Коростишів” та курсанти Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Також до події долучилися Віталій Бунечко, начальник Житомирської ОВА, генерал Олексій Шевченко, керівник Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, та амбасадорка проєкту, відома спортсменка Юлія Єлістратова. Вони не тільки висловили свою підтримку молодим спортсменам, але й активно приєдналися до змагань.

Юлія Єлістратова провела  розминку, запалюючи ентузіазм та мотивацію серед учасників та фанатів.

“Спорт грає важливу роль у формуванні особистості, впливаючи на фізичний та психічний стан, а також на розвиток соціальних навичок та характеру. Він є невід’ємною частиною культури, що сприяє розвитку лідерства, взаємодопомоги та наполегливості”, – підкреслила вона.

Незважаючи на складні погодні умови, кожна команда продемонструвала виняткову наполегливість та досягла вражаючих результатів. Їхні зусилля та координація стали яскравим прикладом того, як спорт об’єднує людей та виховує в них силу волі та бажання перемагати.

Проєкт “Пліч-о-пліч” вже успішно охопив 20 областей України та місто Київ, зареєструвавши понад 29 000 команд та понад 300 000 школярів із понад 5000 закладів середньої освіти, які змагатимуться у п’яти видах спорту.

На другому етапі в області змагатимуться 2299 команд, майже 35 тисяч школярів та понад 500 шкіл. Це надзвичайна спільнота, призначена для перемоги, де діти та дорослі змагатимуться у захопливому спортивному орієнтуванні, яке неможливо без взаємної підтримки та згуртованості.

Фото: Тарас ОРЕШНІКОВ

Люко Дашвар у Житомирі презентувала свій новий роман «Спадок» (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»(ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*