В Житомирі триває набір дівчат до СДЮСШОР «Полісся» для занять футболом

В Житомирі продовжується набір дівчат 2008 року народження до СДЮСШОР «Полісся» для занять футболом.

Перші тренування дівочої групи вже відбулися 25 лютого у СДЮСШОР «Полісся». Програма занять включає не лише футбол, а й аеробіку, фітнес та акробатику.

Тренер групи Віктор Твардовський поділився планами та завданнями школи щодо розвитку жіночого футболу: «Зараз ми набираємо дівчат 2008 року народження, але навіть якщо дитина 2009 р. н. і хоче займатися, ми надаємо їй таку можливість. Завдання перед нами вже стоїть: за два роки ми повинні брати участь в чемпіонаті України U-13. А це означає, що нам потрібно закатувати рукава і працювати, працювати, бо через два роки вже повинна бути висококласна дівоча команда.

До занять з футболу вже долучилося 10 дівчат, однак школа планує набрати групу з 20 вихованок і запрошує всіх бажаючих. 25 лютого відбулося перше тренування, заняття проходять у ЗОШ №33 тричі на тиждень – у понеділок, середу та суботу. Окрім цього, буде додаткове заняття для спарингів».

Дізнатися детальнішу інформацію та записатися на заняття з футболу можна за телефоном: 067 849 60 90 Твардовський Віктор Олександрович.

Нагадаємо також, що нещодавно у Житомирі визначили чемпіона Вищої ліги міста з футзалу.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі триває набір дівчат до СДЮСШОР «Полісся» для занять футболом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*