В Житомирі успіхи школярів батьки зможуть відстежувати за електронними журналами

moi znaniya02 665x437 - В Житомирі успіхи школярів батьки зможуть відстежувати за електронними журналами

Вже в цьому році в житомирських школах можуть з’явитись нові електронні журнали, які замінять традиційні паперові. Вчора, 12 вересня, це питання обговорювали на засіданні бюджетної комісії в міській раді.

«Це пілотний проект. Дане програмне забезпечення має на меті ввести замість паперового електронний журнал та щоденник. Доступ до нього матимуть вчителі, директор, учні та батьки. Електронний журнал – це наше майбутнє і сьогодення», ‒ розповів директор департаменту освіти Валентин Арендарчук. 

Засновник та один із керівників фірми Tatl Technology Олексій Кошовець повідомив, що вони вже розробили та протестували всі журнали в електронному вигляді за державним зразком. 

“Такий журнал є багатофункціональним, адже поєднує в собі журнал успішності учнів та щоденник. Це дозволить батькам не лише слідкувати за успіхами своєї дитини, а й відслідковувати її рейтинг серед інших учнів класу” – пояснив Олексій Кошовець. 

Автор програми запевнив, що перший навчальний рік буде тестувальним для 9 шкіл міста, тому вони будуть користуватися цією програмою безкоштовно.

 “Після пробного періоду абонплата для одного учня на рік складатиме 180 грн при оплаті з бюджету і 250 грн при оплаті батьками” – пояснив представник фірми Tatl Technology.

 Також важливо зазначити, що планшети для вчителів все ж доведеться придбати. Їх приблизна вартість складає 768 тис. грн.

 Після довгих обговорень та уточнень члени комісії зголосилися на таке нововведення.


Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі успіхи школярів батьки зможуть відстежувати за електронними журналами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*