В Житомирі відбудеться майстер-клас з фотографії в екстремальних умовах

В Житомирі в приміщенні обласної бібліотеки імені Олега Ольжича 6 жовтня відбудеться відкриття виставки фоторобіт житомирянина В’ячеслава Майбороди «Мандри у вічних пошуках істини».

В’ячеслав Майборода — викладач Житомирського коледжу культури і мистецтва імені Івана Огієнка, досвідчений режисер-оператор і фотомайстер. Його роботи неодноразово були представлені на різноманітних виставках, проте цього разу під час відкриття буде проводитись ще і майстер-клас з екстремальної фотографії.

«Я відвідав багато країн, після 30 я їх взагалі перестав рахувати. Та для мене залишаються знаковими країни Південної Америки, Індокитаю, Індія, Непал, Шрі-Ланка і Андаманські острови.

Багато людей підходило під час моїх виставок і цікавились, як все це знімалось, тож саме на їх прохання в день відкриття моєї виставки було вирішено зробити майстер-клас.

В кожних умовах є певні вимоги і іноді, щоб зробити один вдалий кадр, потрібно перед цим зробити близько сотні знімків.

Для таких фотографій потрібна неабияка витримка, адже ти знаходишся багато часу в дорозі, а тобі потрібно після 20 годин в автобусі ще „побачити“ кадр. Або ти прокидаєшся о 4 ранку і піднімаєшся на 4 тисячі метрів лише для того, щоб сфотографувати схід сонця.

На майстер-класі я розповім про те, як я „шукав“ кадр на моїх знімках, що виставлені в бібліотеці.» — розповів фотомайстер.

Майстер-клас відбудеться 6 жовтня, о 14.30 в обласній бібліотеці імені Олега Ольжича за адресою Новий бульвар, будинок 4, відділ літератури і мистецтв.

З виставкою «Мандри у вічних пошуках істини» можна ознайомитися з 1 по 31 жовтня.

Фото: соцмережі

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відбудеться майстер-клас з фотографії в екстремальних умовах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*