В Житомирі відбудеться відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності: програма святкування | Times ZT

В Житомирі відбудеться відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності: програма святкування

23 серпня Україна відзначає День державного прапора, а 24 серпня – 30-ту річницю своєї незалежності. Про програму святкувань сьогодні, 19 серпня, розповіли в Житомирській міськраді. 

“ 22-23 серпня на території Дому української культури передбачається створення ескізних замальовок для написання найбільшої дитячої картини України. 

23 серпня о 9 годині на майдані Соборний відбудеться урочисте підняття державного прапора України. Відповідно до указу Президента підняття державних прапорів відбудеться водночас у всіх містах країни. 

О 11 годині церемонія підняття державних прапорів на честь загиблих та померлих воїнів АТО відбудеться на Смолянському військовому кладовищі. 

О 12:30 урочистий захід та святковий концерт “Ти у мене єдина” в житомирському театрі імені Кочерги. 

24 серпня з 10 години розпочнеться урочистий парад та покладання квітів до пам’ятних знаків діячам українського державотворення. Проведення параду передбачається в трьох напрямках на вул. Велика Бердичівська від пам’ятника Тарасу Шевченку, по вул. Київська від пам’ятника Івана Огієнка та по вул. Перемоги від пам’ятника Олега Ольжича.  Всі три колони об’єднаються на майдані Соборному біля державного прапора України. 

З 13 до 20 години на майдані Соборному буде реалізовано соціальний проєкт “Мистецтво для життя”. Це кобзарсько-лірницька платформа, книжкова галявина, сімейний простір, сила традицій, відео світлиця та написання найбільшої дитячої картини України. 

На вул. Михайлівській з 12 до 20 години відбудеться літературно-музичний марафон “Народжені незалежними”, який передбачає святкову концертну програму за участю молодіжних гуртів окремих виконавців, читців, перзентацію власних творів. 

У театрі “Ракушка” з 14 години громадсько-мистецький захід патріотичного спрямування “Покоління незалежних”, – анонсувала начальниця управління культури Ілона Колодій. 

Під час святкування в Житомирі також буде частково обмежено рух транспорту, зокрема часткове перекриття руху автотранспорту 23 серпня 2021 року з 6:00 на майдані Соборний під час проведення церемонії підняття Державного Прапора України та 24 серпня 2021 року з 10:00 по вулиці Велика Бердичівська, вулиці Театральна, вулиці Київська, майдану Соборний та вулиці Перемоги для проходження урочистого параду та з 6:00 до 22:00 на майдані Соборний під час проведення соціального проєкту «Мистецтво для життя»;

21-24 серпня поруч зі святковими майданчиками також буде організована виїзна торгівля (фуд-корт) без права реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв, пива, за виключенням реалізації столових вин.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відбудеться відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності: програма святкування"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*