В Житомирі відбулася презентація творчих робіт майстрів з України та українських діаспор інших країн (ФОТО)

25 вересня на вулиці Михайлівській відбувся мистецький захід «Коло молодих майстрів». Це дійство об’єднало творчих людей з різних куточків України. Серед них майстри та майстрині з художньої вишивки, Самчиківського розпису, гончарної справи, природного формотворення, декоративної обробки деревини, а також художники та багато інших.

Під час заходу житомиряни мали змогу не тільки ознайомитись з виставкою творчих робіт, але і долучитись до різноманітних майстер-класів. Митці охоче говорили про тонкощі своєї роботи, ділилися професійними секретами та розповідали про особливості власних робіт. Всі бажаючі могли спостерігати за тим, як на їхніх очах майстри створювали нові шедеври у вигляді картин чи прикрас з дерева. А о 16:00 насолодитись грандіозним концертом від народних колективів та виконавців – аматорів.

Метою заходу, як зазначають організатори, було налагодження співпраці з представниками закордонних українців у сфері національно-патріотичного виховання та популяризація української культури за кордоном. Варто зазначити,що на форум були  запрошені представники української діаспори з Туреччини, Німеччини, Грузії, Італії, Польщі, Данії та Швеції. Організаторами дійства стало Міністерство молоді та спорту України, молодіжна громадська організація «Студентський клуб», Житомирський обласний центр народної творчості та Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія Є».

Вікторія ПИСАРЕНКО

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відбулася презентація творчих робіт майстрів з України та українських діаспор інших країн (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*