В Житомирі відзначили День вишиванки (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 19 травня, в Житомирі відзначили  День вишиванки.

Традиційно, житомиряни вбралися   у вишиті сорочки та сукні, жінки прикрасилися  кораловим намистом, а малеча красувалася в барвистих віночках.

 На Новому Бульварі мешканців міста зустрічали працівники бібліотек з організації Літера, які влаштували майстер класи для дітей на тему вишиванки і української культури, а також “бібліотеку під відкритим небом”. Малеча з неабияким натхненням та увагою і виготовляла паперову вишиванку в техніці орігамі.  Поруч на сусідній локації  Анна Івченко провела з дітьми урок з виготовлення жовто-блакитного серця. Найбільше дітям сподобалось на художньому майстер-класі розмальовувати у візерунки вишиванки “Патрона” і “Півня Незламного”.

А родзинкою заходу було вручення створеної містянами вишиванки.  До цього челенджу  щодня з 14:00 до 16:00 колективно приєднувались житомиряни. Вишиванки мали візерунок у вигляді логотипу Житомира.

Першу, зроблену вишиванку подарували Житомирській міській раді.

Іншу, 1.5м на 1.5м планують завершити вже через 2 тижні. І з цієї нагоди запрошують всіх охочих приєднуватись до її створення на Новому Бульварі.

Ярослав ХОРКІНС

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відзначили День вишиванки (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*