В Житомирі вперше відбудеться фестиваль величезних повітряних куль Р

31 липня в Житомирі відбудеться унікальна подія – фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія”. Учасники фестивалю зможуть познайомитись із повітроплаванням – зробити яскраві фото на фоні гігантських аеростатів та здійснити прив’язний політ на висоту десятиповерхівки.   Захід заплановано з 19:00 до 21:00 на стадіоні Житомирського агротехнічного коледжу. Організатори фестивалю планують привезти до 10 аеростатів, які будуть працювати у музичному супроводі від запального DJ. Щоб відвідати фестиваль повітряних куль потрібно завчасно придбати квиток на сайті https://balloonfest.com.ua/zhytomyr 

Варіанти та вартість участі:

1. Вхід Для дитини від 6 до 12 років – 50 грн Для дорослого – 120 грн Дітям до 6 років – вхід безкоштовний.

2. Вхід та прив’язний політ на повітряній кулі Для дитини від 5 до 12 років – 490 грн Для дорослого – 690 грн Вартість буде підвищуватися із наближенням події.

Що таке прив’язний політ?

Протягом заходу повітряні кулі під керуванням пілотів будуть підніматися із учасниками (до 7 учасників в корзині) на висоту до 30 метрів, для порівняння це висота десятиповерхівки. Час підйому триває до 10 хвилин. Щоб здійснити прив’язний політ потрібно завчасно придбати відповідний квиток на сайті фестивалю, тому що кількість аеростатів обмежена і організатори не зможуть її збільшити під час заходу. Придбати квитки для прив’язного польоту під час заходу можна буде за умови наявності вільних місць, але вартість буде вищою.

Фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія” існує вже 12 років, але в Житомирі відбудеться вперше.

Організатори просять слідкувати за новинами фестивалю на сайті https://balloonfest.com.ua/zhytomyr У разі погіршення погодних умов фестиваль може бути перенесено на найближчий вихідний. Організаторами фестивалю є повітроплавне товариство “Монгольф’єр” та громадська спілка “Українське повітроплавне товариство”.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі вперше відбудеться фестиваль величезних повітряних куль"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*