В Житомирі встановили меморіальну дошку військовослужбовцю Олексію Золіну, який загинув в зоні ООС (ФОТО) | Times ZT

В Житомирі встановили меморіальну дошку військовослужбовцю Олексію Золіну, який загинув в зоні ООС (ФОТО)

У п’ятницю, 21 травня, в Житомирі відбулося відкриття меморіальної дошки житомирському військовослужбовцю 30 окремої механізованої бригади ЗСУ Олексію Золіну, який загинув в зоні проведення ООС. 

Житомирянин Олексій Золін загинув 19 березня 2020 року на полі бою від кульового поранення поблизу с. Новоолександрівка Попаснянського району Донецької області. 

До відкриття меморіальної дошки приєдналися рідні Олексія Золіна – мама, батько, сестра та племінники, побратими, шкільні друзі, учні школи та керівництво школи.

«Він був звичайним хлопцем, виховувався в родині військовослужбовців, ходив у нашу школу навчався в коледжі, працював будівельником. Звичайний хлопець, як і тисячі в Україні, але коли почалася війна Росії з Україною, він, як і тисячі інших, пішов захищати цілісність нашої держави. І віддав найцінніше — своє життя. Саме завдяки таким хлопцям як Олексій, ми зараз живемо і працюємо під мирним небом, навчаємо дітей, плануємо своє майбутнє. Ми пишаємося нашим випускником Олексієм Золіним, шануємо і пам’ятаємо його», — говорить директор школи № 7 Михайло Чемерис.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі встановили меморіальну дошку військовослужбовцю Олексію Золіну, який загинув в зоні ООС (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*