В Житомирі за півроку “Центр захисту тварин” простерилізував більше 600 пухнастиків

Директорка КП “Центр захисту тварин” Олександра Мельник розповіла про діяльність та послуги центру, які були надані комунальним підприємством за останні півроку 2021.

Під час засідання  комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста Олександра Мельник розповіла, що лише за півроку було стерилізовано більше 600 самок котів і собак. Якби вони народжувати, то за цей час на вулицях міста було б майже 900 нових безпритульних тварин.

В порівнянні з попереднім роком дохід від ветеринарних послуг значно зріс:

“Для власників тварин за півроку ми надали послуг майже на 300 тис. грн. і на 100 тисяч гривень для Станишівської, Новоборівської, Баранівської та Новогуйвинської ОТГ, а це на 53% більше послуг, ніж того року.

Також в нас є спеціальні ціни на стерилізацію тварин для найбільш незахищених верств населення і вже зараз є певний список соціальних послуг, якими можна скористатись. Наприклад, звичайна ціна стерилізації кішки коштує 500 грн., а ми можемо 3 тварини в день стерилізувати по 200 грн..”

Депутатка міськради  Ірина Гладка запропонувала внести ще одну послугу саме для пенсіонерів:

“Так як до вас найчастіше звертаються саме люди пенсійного віку з підібраними безпритульними тваринами, було б добре, якби саме для пенсіонерів була спеціальна послуга – стерилізація тварини в межах до 100 гривень.”

Врешті комісія надала рекомендації для втілення цієї концепції в життя, щоб в майбутньому можна було виділити на неї кошти з бюджету.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі за півроку “Центр захисту тварин” простерилізував більше 600 пухнастиків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*