В Житомирі запрацював обласний ярмарок меду (ФОТО)

Сьогодні, 13 серпня, на Михайлівській розпочав свою роботу бджільницький ярмарок.

Мед, товари для бджільництва, свічки, мила та напої на меду – все це житомиряни матимуть змогу придбати у пасічників Житомирщини впродовж двох днів.

Антоніна Васіцька з села Гута-Забілоцька Радомишльського району, в яскравих “бджолиних” прикрасах на медовому ярмарку в Житомирі вже вчетверте:

“Наша пасіка на сто бджолосімей знаходиться в мальовничому місці , адже наше село оточене лісом. На ярмарок я привезла не лише найрізноманітніший мед і товари для пасічників, а й мед в сотах та лікувальне медове мило. Його я роблю власноруч з якісної англійської мильної основи з алое і додаю туди прополіс, обліпиху та мед. Шматочок такого мила на 100 грам коштує 70 гривень.

Найпопулярніший в мене мед я викачую в червні – він з квітів лісових ягід та акації – він  рік не кристалізується. Літр такого меду буде коштувати 300 гривень. Звісно в мене є й звичні всім сорти меду  – все можна скуштувати.”

На ярмарку також можна побачити декілька бджолиних сімей та дізнатись від пасічників більше про бджільництво Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі запрацював обласний ярмарок меду (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*