В Житомирі завершується опалювальний сезон | Times ZT

В Житомирі завершується опалювальний сезон

Наступного понеділка, 8 квітня, у Житомирі планують завершити опалювальний сезон 2018 – 2019 років. Такий проект рішення виконавчого комітету міської ради, оприлюднили на сайті житомирського муніципалітету.

“У зв’язку із встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8˚С впродовж трьох діб, що відповідає нормам санітарного законодавства, з метою раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів та відповідно до діючих будівельних норм і правил, правил технічної експлуатації систем теплопостачання комунальної енергетики України, відповідно п.5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив завершити 8 квітня 2019 року опалювальний сезон 2018 – 2019 років у м. Житомирі”, – зазначено в документі.

Варто зауважити, що, за прогнозами синоптиків, з наступного тижня і до кінця місяця стовпчики термометрів вдень не опустяться нижче +11. Водночас фахівці гідрометеоцентру зазначають, що протягом квітня ще можливі зниження температури до +2 вночі.

Нагадаємо, що в наступному опалювальному сезоні житомиряни сплачуватимуть за тепло по інших тарифах.

  • 33
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі завершується опалювальний сезон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*