В Житомирі землевласники не дали «відкрити рота» міністру сільського господарства (ВІДЕО)

В житомирських землевласників вистачило терпіння хвилин на десять презентації міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, де він намагався донести до слухачів надзвичайно важливе питання земельної реформи, обігу та продажу землі. Присутні на зустрічі аграрії влаштували справжній балаган.

Міністр, який приїхав розповісти про переваги та проблеми нової земельної реформи, про те, що завдяки реформі люди, які працюють на землі, зможуть вільно нею розпоряджатися — продавати, залишати у спадок, використовувати як заставу, причому такі права матимуть лише громадяни України та українські компанії, почув обурення та шквал критики. 

Підготовлена презентація, яку так прагнув продемонструвати Тимофій Милованов, мало не зірвалася, бо землевласники та фермери вже давно зневірилися у реформах і вважають, що такі «чудові умови», про які розповів міністр, мають багато «підводних каменів». В міністра полетіли наввипередки «незручні» запитання і розповіді про тяжку долю українського господаря. 

Милованов врешті все ж таки дещо зміг донести до зібрання стосовно реформ, проте спільну мову з землевласниками та фермерами знайти так і не вдалося.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі землевласники не дали «відкрити рота» міністру сільського господарства (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*