В Житомирі змагаються фігуристи на роликах (ФОТО)

Сьогодні, 2 березня, в Житомирі в спортивному комплексі  “Енергія” проходить Перший відкритий чемпіонат міста з фігурного катання на роликових ковзанах (етап Кубку України).

50 найкращих спортсменів з Житомира, Києва, Дніпра, Кам’янського, Сум, Краматорська та Одеси змагаються на звання наймайстернішого ковзаря.  Змагання індивідуальні за програмою: Junior, Novice, Cubs, Senior, Cadet, Debs, Benjamin, Elements.

Від імені Житомирської міської ради привітала учасників чемпіонату начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

«Певний час катання на роликових ковзанах у нашому місті сприймалося як активний відпочинок, дозвілля, розвага, але ж не як професійний спорт.    Сьогодні Житомир не лише пропагує один з найдемократичніших та найдоступніших видів спорту, але й проводить Перший відкритий чемпіонат міста з фігурного катання на роликових ковзанах, у якому змагатимуться не лише спортсмени нашого міста, але й спортсмени з інших міст України. Вид спорту, у якому майже немає вікових обмежень, об’єднує та згуртовує біля себе справжніх ентузіастів», – наголосила у своєму виступі Ірина Ковальчук.

 

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі змагаються фігуристи на роликах (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*