В Житомирі знову обвалилось нове асфальтне покриття – виявили підземний хід

В Житомирі після укладання асфальтобетонного покриття та встановлення колодязів на вулиці Великій Бердичівській знову розрили котлован біля першої поліклініки та виконують ремонтні роботи.

Це питання сьогодні, 18 червня, підняли під час засідання чергової сесії Житомирської міської ради

“Чому не можна було виконати ці роботи під час першого розриття асфальту та зняття верхнього шару, а треба було робити це саме зараз, коли вже лежить шар покриття – хтось може мені пояснити? Знову нереально важко пересуватись по місту Житомиру”, – поцікавився депутат Житомирської міськради Валерій Шевчук.

Міський голова Сергій Сухомлин зізнався, що виконуючи ремонтні роботи, місто дійсно грішило на комунікації. Новий асфальт прокладався ще до обвалу на визначеній ділянці. Але врешті з’ясувалось, що з комунікаціями все гаразд.

“Дійсно епічно поруч з адресою вул. Бердичівська, 39 стався обвал асфальтобетонного покриття. Спеціалісти й телеінспекція не виявили тріщин чи осколів труби. Аварійних участків ми не знайшли, але все ж вирішили докопатись до істини. На глибині 6 метрів ми виявили підземний хід – дерев’яні поперечні та поздовжні балки

Потім цей хід було замуровано й відовлено щебеневе покриття грунту. На сьогоднішній день все готово для прокладання нового асфальту”, – пояснив начальник управління комунального господарства Житомирської міськради Олександр Марцун. 

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі знову обвалилось нове асфальтне покриття – виявили підземний хід"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*