В Житомирі зруйнований ліцей отримає нову освітню концепцію

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин 12 січня підпише меморандум про старт проєкту розробки концепції, стратегії та курикулуму ліцею №25  з фондом savED та Малою академією наук України. Нагадаємо, ліцей в Житомирі було зруйновано російською ракетою в березні минулого року.  

Проєкт на запит Житомирської міської ради втілюватимуть міжнародний благодійний фонд savED, Мала академія наук України за підтримки Finn Church Aid.

Після підписання меморандуму о 12:30 у конференц-залі готелю Reikartz (Замковий Майдан, 5/8, 1 поверх) з нагоди старту проєкту відбудеться панельна дискусія «Чому, відбудовуючи школи, необхідно відновлювати не лише стіни?». Учасники дискусії поділяться з освітянською  спільнотою та жителями Житомира думками про важливість формування концепцій та стратегій шкіл, розробки актуальних навчальних програм, залучення кращого міжнародного та українського досвідів для відновлення зруйнованих і пошкоджених закладів освіти.

Зареєструватись для участі у дискусії можна за посиланням  https://docs.google.com/…/1FAIpQLScfysjTbR6s95…/viewform до 18:00 11 січня. 

 

Мистецтво зцілює: арт-терапія для військових, ветеранів війни та рідних загиблих воїнів у Житомирі (ФОТО)

Викладачка ЖДУ ім. Івана Франка розповіла про традиції Різдва (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі зруйнований ліцей отримає нову освітню концепцію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*