В житомирській дитячій полікліниці знизять вартість ПЛР-досліджень

Вартість ПЛР-тестів у дитячій лікарні імені В.Й. Башека планують зменшити: якщо раніше за тест на коронавірус платили 1100 гривень, то зараз його ціна впаде на 270 гривень. 

Інформація зазначена у проєкті рішення виконавчого комітету «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.11.2020 №1312 «Про встановлення тарифу на виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики». Документ оприлюднили у понедылок, 8 лютого на офсайті Житомирської міськради.

«Внести зміни до пункту першого рішення виконкому Житомирської міськради від 04.11.2020 №1312 «Щодо встановлення тарифыв на виявлення РНК вірусу COVID-19 згыдно методу ПЛР-діагностики» та викласти його в наступній редакції: «Встановити тариф на послугу з виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики, що надається у відділі ПЛР-діагностики клініко-діагностичної лабораторії комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради у розмірі 830 гривень з дати прийняття вказаного рішення», – зазначається в тексті повідомлення.

Нагадаємо, коронавірус на Житомирщині: 18 нових випадків і троє померлих


Будьте першим, хто прокоментував "В житомирській дитячій полікліниці знизять вартість ПЛР-досліджень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*