В Житомирській облраді обрали голову

Сьогодні, 27 листопада, відбулось засідання першої сесії Житомирської обласної ради VIII селикання. Єдиною кандидатурою на посаду голови Житомирської облради був Володимир Федоренко, член політичної партії “Слуга Народу, що здобула більшість серед інших 8 фракцій депутатського корпусу.

 

Після чотирьох перерв під час сесії врешті оголосили результати таємного голосування: 

  • не взяли участь у голосуванні 10 депутатів;
  • не підтримали єдиного кандидата −1;
  • підтримали — 50 депутатів.

Повноваження очільника ЖОР передано новому голові облради Володимиру Федоренко.

“Шановні земляки, депутати Житомирської обласної ради VIII скликання, народні депутати україни, духовенство, запрошені журналістські спільноти, хочу поздоровити всіх депутатів ЖОР з обранням, побажати мудрості, розуміння, наснаги та плідної праці на благо рідної нашої Житомирщини. Депутатами минулого скликання було зроблено багато. Планки поставлені високо, але разом ми можемо здобути та досягти ще більших висот. Наступні 5 років саме від нас з вами залежить успішний розвиток регіону. Головним орієнтиром якого є жителі Житомирщини, достаток та благополуччя кожного з них. Керівництво держави сьогодні ставить амбітні завдання, стрімку реалізацію масштабних реформ, які виведуть країну на новий світовий рівень. Сьогодні ми посилено працюємо над розробленням проєкту програми економічного й соціального розвитку Житомирської області на 2021 рік, яку буде представлено на ваш розгляд найближчим часом. Для всіх, хто є в залі й отримав мандат депутата облради, справа честі зробити все, щоб Житомирщина стала флагманом у цих перетвореннях. Створимо якнайкращі умови для соціального та економічного розвитку кожної громади, створимо на Житомирщині сучасні медичні заклади європейського рівня, будемо боротися за кожне життя, лікарі будуть отримувати достойну заробітну плату. Шануємо наших медиків, які наразі знаходяться на передовій боротьби з пандемією та наших військових, які захищають незалежність та суверенітет нашої держави.

Залучимо нових інвесторів задля розвитку малого та середного бізнесу на території нашої області, розбудуємо логістичну структуру регіону, захистимо та відновимо екосистеми Житомирщини, розвинемо туристичний потенціал нашого регіону. Це не повний перелік пріоритетів нашої з вами роботи, впевнений, що облрада має надійних партнерів в ОДА та органах місцевого самоврядування Житомирської області. Звертаюсь до всіх жителів області, я розраховую на вашу участь у стратегічному розвитку кожної громади, де найвищою цінністю є людина, тож побудуємо успішну Житомирщину разом. Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів у всіх добрих справах та сміливих починаннях. Нехай Боже благословення супроводжує вас та ваші сімї, а людська повага надихає на нові звершення та здобутки”, — розповів про свої амбітні цілі та плани на посаді Житомирської облради Володимир Федоренко. 

Нагадаємо, що донедавна він займав посаду першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирській облраді обрали голову"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*