В Житомирській ОДА обіцяють закрити школи через невакцинованих вчителів | Times ZT

В Житомирській ОДА обіцяють закрити школи через невакцинованих вчителів

Навчальні заклади Житомирщини не виконують план вакцинації і при “жовтій зоні” не зможуть працювати.

Про це повідомила сьогодні, 7 вересня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко:

«Найближчим часом ми все ж перейдемо до “жовтої зони”, а на Житомирщині дійсно мало навчальних закладів, де вакциновано 80% всіх працівників. Загалом цей показник навіть менше 50%. 

А у “жовтій зоні” заклади освіти, в яких не буде вакциновано 80% всіх працівників будуть закриватись.

Для того сьогодні і була зібрана нарада з представниками 31 територіальної громади і з керівниками центру медико-санітарної допомоги, де я вкотре наголошувала на тому, що потрібно негайно пришвидшити темпи вакцинації, щоб навчальні заклади могли працювати і надалі.»

Також Наталія Остапченко розповіла, що по селах працює 115 пунктів щеплення, які не виконують план вакцинації, хоч сама вакцинація є єдиною можливістю для продовження повноцінного життя на сьогоднішній день.

«Наша система охорони здоров’я готова до надання медичної допомоги, але новий штам коронавірусу „Дельта“, який вже є на території Житомирщини, ускладнюється тим, що дуже багато людей потребує кисневої підтримки. Важче цей штам переносять і діти. Саме для цього ми організовуємо наявність кисню в дитячих лікарнях. Проте звісно хочеться, щоб діти не хворіли, а для цього потрібно, щоб вакцинувались педагоги.»

Також заступниця голови Житомирської ОДА нагадала, що на Житомирщині щеплюють чотирма вакцинами – Coronavac, Pfizer, Astrazeneca та Moderna і те, що вакцинація не дає 100% гарантії того, що ви не захворієте на коронавірус. Проте вакциновані люди легше переносять хворобу і навіть якщо потрапляють в лікарню, то загалом не потребують кисневої підтримки.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирській ОДА обіцяють закрити школи через невакцинованих вчителів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*