В Житомирській ОДА пояснили, за яких умов будуть працювати школи в “жовтій” та “червоній” зонах | Times ZT

В Житомирській ОДА пояснили, за яких умов будуть працювати школи в “жовтій” та “червоній” зонах

Сьогодні, 14  вересня, заступник голови ОДА Юрій Оханський розповів про роботу закладів освіти в умовах “жовтої” та “червоної” зон.

В Житомирській ОДА вкотре нагадали, що найближчим часом на рівні країни все ж можливий перехід до жовтої зони.

«Наразі кількість хворих коронавірусом лише зростає. Особливо нас турбує кількість невакцинованих пацієнтів, які потрапили під госпіталізацію. За інформацію наших медичних закладів — з 150 госпіталізованих  осіб лише 4 вакциновані.

І хочеться нагадати, що наразі вакцинація продовжує залишатись єдиним дієвим заходом попередження коронавірусної хвороби.»

Заступник голови ОДА пояснив, за яких умов діти зможуть продовжувати офлайн навчання в “жовтій” зоні:

«Зможуть при тій умові, якщо в навчальному закладі буде більше 80% вакцинованих працівників. Якщо цей рівень буде менше 80% і ми перейдемо в жовту зону, то навчання офлайн в такому закладі буде припинено.»

Найнижчий рівень вакцинації по всіх закладах освіти в Коростенському районі  – це 62%. Трохи краща ситуація в Новоград-Волинському районі – це 70% і Житомирському – 72, 2%. Найкращий рівень вакцинації  в  закладах освіти Бердичівського району – 74, 4%.

Також Юрій Оханський додав, що якщо на Житомирщині введуть “червону” зону, то для того, щоб навчальні заклади могли працювати, потрібно буде мати 100% двічі щеплених працівників освіти.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирській ОДА пояснили, за яких умов будуть працювати школи в “жовтій” та “червоній” зонах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*